close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

September 2014

Cro zde prozrazuje, jaká je pro něj absolutní žena snů!

30. september 2014 at 18:49 Interviews
Dneska je horko, mimořádně horko. A prostorám, ve kterých naši hvězdu v rámci akce Telekom Street Gigs v Kolíně zpovídám, zcela chybí okna. Jsme sami - mám tím pádem ty nejlepší podmínky pro náš interview. Mám taky ten nejlepší výhled i bez oken. Ptáš se proč? Na tohle ti stačí tři písmena. CRO.

Naše panda, která s maskou vypadá vždycky skvěle. A bez ní? Sexy, hodně sexy. K tomu si přimyslete outfit, který taky jen tak nezapadne. Červená base na hlavě, skinny jeans, bílé sneakers na nohách a ve švech nastřihnutá košile bez rukávů, pod kterou vidíte vyškolené břišáky. Jo, a v ruce drží Cro hrnek. Kakaa.


Ty piješ kakao?
Jo, úplná lahoda!

Uspěchy slaví muzikou, kterou má každý rád

29. september 2014 at 13:22 Articles

Katrin Bauerfeind asistuje Croovi.

Cro je na turné po Německu - a Katrin Bauerfeind je celý den u toho. Druhé album bylo zase mega úspěšné a raper je stále žádaný.

Hned dvě vystoupení ve dvou státech v jeden den, plné promo termíny, zvukové zkoušky a jízdy z místa na místo. Pro asistentku Katrin je to taktéž skoro celý den: Na pódium musí nosit ručníky, vodu a setlist, než vystoupí muž v masce. Katrin Bauerfeind raperovi pomáhá a mluví s ním o anonymitě, úspěchu a o švábské provincii.

Bad Chick - FanArt

23. september 2014 at 11:18 NEWS


Bad Chick - Mini EP

23. september 2014 at 11:16 FANCLUB
MINI EP Bad Chick u nás ve fanclubu!


Meltem Acikgöz - Bad Chick (Cover)

23. september 2014 at 11:14 Other Videos
Meltem Acikgöz, z 11. série pěvecké soutěže Deutschland Sucht den Superstar, nazpívala cover k songu Bad Chick. Podívejte se na její provedení. Líbí?
//
Meltem Acikgöz, die Sängerin, aus Deutschland sucht den Superstar 11 hat n Cover zu Bad Chick von Cro gesungen. Wie findest du es? Gefällt oder nicht?Kniha „Easy does it – Cro, die Maske und der ganze Rest“ - Objednání

23. september 2014 at 11:11 NEWS
Knihu "Easy does it - Cro, die Maske und der ganze Rest" si můžete objednat zde