CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

Cro zde prozrazuje, jaká je pro něj absolutní žena snů!

30. september 2014 at 18:49 |  Interviews
Dneska je horko, mimořádně horko. A prostorám, ve kterých naši hvězdu v rámci akce Telekom Street Gigs v Kolíně zpovídám, zcela chybí okna. Jsme sami - mám tím pádem ty nejlepší podmínky pro náš interview. Mám taky ten nejlepší výhled i bez oken. Ptáš se proč? Na tohle ti stačí tři písmena. CRO.

Naše panda, která s maskou vypadá vždycky skvěle. A bez ní? Sexy, hodně sexy. K tomu si přimyslete outfit, který taky jen tak nezapadne. Červená base na hlavě, skinny jeans, bílé sneakers na nohách a ve švech nastřihnutá košile bez rukávů, pod kterou vidíte vyškolené břišáky. Jo, a v ruce drží Cro hrnek. Kakaa.


Ty piješ kakao?
Jo, úplná lahoda!


Tak, ale teď už moje první opravdová otázka!
Ach bože, prosím nic těžkýho, mám schízu, neučil jsem se!

Ne, žádný strach, popovídáme si jen o novém albu.
Okay, cool!

V písničce '2006' zpíváš o tom, že bys nic nezměnil a všechno udělal úplně stejně. Proč se tolik lidí se svou minulostí pere a ty vůbec ne?
Prostě mi přijde, že všechno, co jsem doteď udělal, bylo správně. I když jsem do toho samozřejmě chyboval. Ale vyšlo z toho všeho to, že tu teď sedím. A taky věřím, že jsem trochu dítě štěstěny. Ale jasný, když se někomu dlouho nedařilo a nadělal hodně chyb, tak pochopím, že by nejradši vrátil čas.

Žádné peníze, žádný konkrétní cíl na obzoru, falešní kamarádi… V písni 'Erinnerung' (Vzpomínka) nevykresluješ svůj život před svým průlomem na rapové scéně zrovna růžově. Co by se z tebe bez tvé "drogy hudby", jak zpíváš, stalo?
Myslím, že bych prostě dělal návrháře, tak jako teď, jen vlastně naopak. Hudba jako koníček, značka jako rachota.

Zpíváš taky hodně o tom, jak blbé to je, být dospělý. Co je na tom tak zlého?
No jo, na jednu stranu jsem už dospělý, řídím si život sám a všechno teď klape, jak má. Ale to dítě v sobě jsem navzdory všemu neztratil. A přesně to chci těmi texty říct.

Takže úplně dospělým se necítíš?
Ne, na to je ještě brzo. To přijde, jakmile si člověk pořídí dítě a začne stavět barák a já nevím co. Toho si například všímám u svých kámošů, přede dvěma roky takoví holobrádci - a teď mají všichni dětí jako smetí.
Podle tvých textů člověk usoudí, že láska je u tebe velké téma a dost tě zaměstnává. Jakto, že po tvém boku zatím nevidíme tu pravou?
Kdo ví, třeba jsem ji ještě nenašel! (smích) Ale tak trochu se cítím i jako mluvčí ostatních, na světě jsou nás miliony, co hledáme ženu snů.

Takže věříš, že pro každého existuje ten pravý protějšek?
To každopádně! Myslím, že se pro úplně každýho na světě někdo narodil.

Jen jedna? Nebo těch ideálních partnerek může být víc?
Ale jo, i víc. Když má člověk šestnáct a natrefí na holku, se kterou je potom třeba pět, šest let, zažije za tu dobu neuvěřitelný věci. A potom si zas neumí představit, že něco takovýho půjde zažit znovu. Ale jde to!

Drahá auta, velké domy a do toho všeho týpek, který tohle všechno zařizuje a stíhá, tak se zkrátka ve svých písničkách nejčastěji prezentuješ. Jsi i ve vztahové rovině taky takový akční, nebo potřebuješ spíš holku, která se stará o to svoje?
Obojí. V první řadě bývám samozřejmě rád takovým tím starostlivým ochráncem, to je prostě super pocit. Kdybych byl já holka, tak se koukám po někom, kdo je zajištěnej a nemá hluboko do kapsy, myslím, že to je rozhodně lepší než nějakej muzikant s životním krédem "Jdu si takhle po ulici, dělám si hudbu a nemám představu, co mě čeká za rohem". Jasně, to má taky něco do sebe, ale v duchu se cítím jistější v tom prvním. Ale ve všem by na mě moje přítelkyně taky spoléhat neměla.

Jak si teda představuješ svoji ženu snů?
No, měla by mít sny. Nemusí být ve všem super úspěšná, ale měla by mít něco v hlavě. Iniciativu, nápady. Jakmile funguje tohle, je mi zbytek volnej, hlavně že je to děvče co k čemu a jen nesrká šáňo a nekoupe se v mléce.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement