close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

October 2014

Interview s Psaikem Dinem & Sebastianem Schweizerem o "Easy Does It: Cro, die Maske und der ganze Rest"

16. october 2014 at 13:32 Interviews
Jak to přesně bylo, když se z Carla stal Cro, o kterém se skoro přes noc začalo mluvit po celém Německu? Tenhle příběh nám teď jeho společníci, tedy jeho DJ Psaiko.Dino a zakladatel značky Chimperator, Sebastian Andrej Schweizer, povypráví. Osmého října vyšla knížka "Easy does it: Cro, die Maske und der ganze Rest", tedy "Cro, maska a to vše okolo" - motiv "Easy does it" souvisí s prvním opravdovým hitem od Croa. rap.de se s oběma autory setkal, vyptal se jich, co je k napsání knihy vedlo, a pak už se mluvilo přímo o Carlových začátcích
.

rap.de: Kdy jsi dostal ten nápad, podtrhnout strmý vzestup slávy Cro ještě tím, že o něm podáš svědectví v knižní podobě?

Psaiko.Dino: Byl to jen takovej výstřel do tmy, napadlo mě to na nějaké párty, nebo tak. Pak jsme si nad tím sedli a řekli si, proč ne, máme teď tolik času, tak do toho pojďme! Potom jsme se na týden v Barceloně zamknuli v hotelovým pokoji a bušili do stroje. Večer jsme si to pak vždycky navzájem četli, abychom viděli, kam se ten druhej posunul. A teď sedíme tady u vás.

Cro & our fanclub (Twitter 10.10.2014)

13. october 2014 at 11:28 FANCLUB
Cro se líbí náš překlad rozhovoru o knize #easydoesit. 10.10.2014 nám dal lajk na twitteru. #juhuu #croczech
Easy Does It App

11. october 2014 at 12:00 NEWS

Pro všechny, kdo mají Android nebo Apple - Aplikace Easy Does It s bonusem je dostupná na Google Play Store a na Apple Store.

//

Für alle Android Benutzer gibt es im Google Play Store ein App zum Buch von Easy Does It mit ganz viel Bonus Material.Apple Store: Odkaz/Link
Google Play Store: Odkaz/Link

Cro - Kleine Fans & Große Star

11. october 2014 at 11:53 NEWS
2. listopadu v 17 hodin bude Cro jako host na "Kleine Fans & Große Star", pořad se bude vysílat na SAT.1 Vítěze "The Voice Kids" - Danyiom - velmi těší, že muže vystoupit společně s CROem.
//
Cro zu Gast bei "Kleine Fans & Große Stars", am 2. November, um 17:00 Uhr im SAT.1 macht Cro den "The Voice Kids"-Gewinner Danyiom sehr glücklich, der darf mit Cro zusammen performt.