close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

"To je deset nejstylovějších mužů Německa" - Die Welt

10. january 2015 at 12:51 | Cro Czech Team |  Articles
Na stránkách Welt.de byl zveřejněn článek s deseti nejstylovějšími muži Německa. Mezi deseti muži se objevil také Cro a Tessy. Přeložili jsme pro vás část s CROem :)


Ten, co pořád nosí mikiny s kapucí nebo nadrozměrná trička a k tomu pandí hlavu, je na druhém míste? Ok, taky možná tohle musí být oceněno. S pořád stejnou pokrývkou hlavy se alespoň raper Cro vyhne nepodařeným účesům nebo nevkusným čepicím. Ale taky zbytkem oblečení ukazuje, jak v zásadě funguje hipster vzhled: cool a jednoduchý. Basic. Mimochodem, Cro má svou modní značku. V sortimentu je mnoho mikin a velkých triček

//

Einer der scheinbar stets Kapuzenpulli oder Oversize-Shirts und dazu einen Pandakopf trägt, landet auf Platz zwei? Ok, auch Konsequenz muss vielleicht mal gewürdigt werden. Mit immer derselben Kopfbedeckung vermeidet Rapper Cro zumindest missglückte Frisuren oder geschmacklose Mützen. Aber auch mit dem Rest seines Outfits beweist er, wie der ganz grundsätzliche Hipsterlook geht: cool und lässig eben. Basic. Übrigens hat Cro sogar ein eigenes Modelabel. Im Sortiment: viele Hoodies, große T-Shirts.


(c) cro-official-czech-fanclub-de.blog.cz / welt.de / Foto: pa/Eventpress Ha/Eventpress Hannes Magerstaedt
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Babůů Babůů | Web | 10. january 2015 at 13:00 | React

Díky za překlad :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama