close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

HATE: Cro vs. Fler ft. Bushido

28. february 2016 at 23:03 | Cro Czech Team |  NEWS
V novém songu Stoned Ohne Grund od Danju, který vyšel včera i s videoklipem, můžeme na začátku vidět a slyšet CROa. Při tom si pandí RAOPer CRO dovolil dissovat rappera jménem Fler.

Odpoveď na sebe nedala dlouho čekat a překvapivě se zapojil i Bushido. Fler na to nečekane vypsal odměnu na fotku, na které by byl vidět CROův oblicej a to s hashtagy "#OdmenaNaJehoHlavu a #PenizeNehrajouRoli".

Na tomto místě si kladu otázku, jestli Fler opravdu plánuje zveřejnit CROuv obličej, nebo má v plánu něco jiného?
Nebylo by pro fanousky obou stran lepší, kdyby si to ti dva mezi sebou vyřešili pomocí Rap-Battlu? Co si o tom myslíte vy? Však se na to podívejte sami, jak to mezi nima na Twitteru vypadalo.

CRO v SOG songu: "Odpusť mi Bože když budu hřešit, ale co mam dělat když dělají sračku jak Fler, vezmi si pistol přilož hlaveň na srdce, naučil jsem se ze na takového těžkého potřebuješ o pět střel víc, protože časem jsem se stal zodpovědnějším, přesnějším, důkladnějším výplatním gigolem, je to tak? Yeahhh!"

FLER: Hipsterhass část 2. (Hipsterhejt)


FLER: Kdo mi zežene fotku CROova ksichtu? #VypsanaOdmenaNaJehoHlavu #PrachyNehrajouRoli

BUSHIDO: Podej si je, ESCOBARe
//

In dem neuen Song Stoned ohne Grund von Danju, der Gestern sogar mit Video sein Release hatte, kann man anfangs Cro rappen sehen und hören. Dabei erlaubte sich der Panda-RAOPer einen Diss, der gegen Rapper Fler ausgerichtet war.

Die Antwort hat auf sich nicht lange warten lassen, und überraschend mischte sich sogar Bushido ein.

Fler schrieb unerwartet ein Kopfgeld auf ein Foto mit CRO´s Gesicht aus, mit den hashtags "#kopfgeld und #geldspieltkeinerolle" .

Ich frage mich an dieser Stelle ob Fler wirklich plant CRO´s Gesicht zu veröffentlichen, oder hatt er was anderes damit vor? Wäre es nicht für die Fans beider Seiten besser, wenn sich die zwei ein Rap-Battle liefern würden? Was meint Ihr dazu? Aber seht es euch doch am besten selber an, wie es zwischen denen bei Twitter abging.

CRO im SOG Song: "Vergib mir Lord wenn Ich sündigen wärd,doch was soll Ich tun sie machen Dünschiss wie Fler, nimm das Gewähr leg die Mündung auf´s Herz, hab gelernt für so´n (schwer?) braucht man fünf Schüsse mehr, den mit der Zeit wurd Ich vernünftiger, pünktlicher, grüntlicher Löhnstricher stimmt´s Digga? Yeahhh!"(c) cro-official-czech-fanclub-de.blog.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama