CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

NIKDY JSEM SE NECHTĚL STÁT SLAVNÝM. NIKDY JSEM SE NECHTĚL STÁT RAPEREM

22. october 2016 at 19:56 | Cro Czech Team |  InterviewsJeho filmová biografie v podobě kinofilmu "Unsere Zeit is jetzt" (Náš čas je teď) startuje v kinech od 6. října - Cro s námi ještě předtím mluvil o natáčení a o významu jeho pandí masky.

Německý raper a pop muzikant Cro při natáčení své filmové biografie "Unsere Zeit ist jetzt" bojoval s averzí vůči předvádění se.

"Herectví mi nedělá radost. Pravděpodobně nejsem typ, který by inscenoval sám sebe. Taky se mi nelíbí být hrdinou. Připadá mi mnohem víc cool, když hrdinu vytvářím. Hrát by měl někdo jiný," říká 26 letý v našem interview.

O tom se ujistil po dokončení natáčení s filmovou hvězdou Tilem Schweigerem, lepší být za kamerou než před ní.

Radši vymýšlí příběhy, toť Cro. "Můj plán byl od začátku takový, že udělám hustý film ve stylu klasiky jako ,Shutter Island', ,Inception' nebo ,Memento'. Příběh poskládaný z několika příběhů, který diváka přivede k bláznovství," řekl muzikant.

"Stát jako hvězda na pódiích, to nikdy nebyl jeho cíl. Nikdy jsem se nechtěl stát slavný. Nikdy jsem se nechtěl stát raperem. Jen jsem chtěl dělat hudbu s kamarády," říká hudební skladatel hitů a interpret, který se občanským jménem jmenuje Carlo Waibel a svůj soukromí život chrání za pandí maskou, když veřejně vystupuje jako Cro. "Masku nikdy neodložím. Je největší štěstí na světě. Miluju, že nikdy nebudu poznat. Po koncertě můžu masku sundat a volně běžet domů. Justin Bieber tohle nemůže, asi kvůli tomu tak často ztrácí nervy. Maska mě chrání, aby se ze mě nestal hajzl."

V rozporu s tím Cro řekl v naději, že se jeho maškaráda může stát brzy minulostí. Na otázku, zda ve 30 letech bude ještě chtít vystupovat se svými hity jako "Easy", řekl: "Ne. Už by to nebylo autentické. Pak se budu muset objevit úplně nově. Teď mi je 26. Za čtyři roky je Cro, tak jako je teď, historie."

Celé interview s Croem najdete v novém čísle Playboye. Od 6. října v prodejnách nebo si ho můžete objednat zde.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement