CRONEWSPHOTOGALLERYMEDIAFANCLUB

NIKDY JSEM SE NECHTĚL STÁT SLAVNÝM. NIKDY JSEM SE NECHTĚL STÁT RAPEREM

22. october 2016 at 19:56 | Cro Czech Team |  InterviewsJeho filmová biografie v podobě kinofilmu "Unsere Zeit is jetzt" (Náš čas je teď) startuje v kinech od 6. října - Cro s námi ještě předtím mluvil o natáčení a o významu jeho pandí masky.

Německý raper a pop muzikant Cro při natáčení své filmové biografie "Unsere Zeit ist jetzt" bojoval s averzí vůči předvádění se.

"Herectví mi nedělá radost. Pravděpodobně nejsem typ, který by inscenoval sám sebe. Taky se mi nelíbí být hrdinou. Připadá mi mnohem víc cool, když hrdinu vytvářím. Hrát by měl někdo jiný," říká 26 letý v našem interview.

O tom se ujistil po dokončení natáčení s filmovou hvězdou Tilem Schweigerem, lepší být za kamerou než před ní.

Radši vymýšlí příběhy, toť Cro. "Můj plán byl od začátku takový, že udělám hustý film ve stylu klasiky jako ,Shutter Island', ,Inception' nebo ,Memento'. Příběh poskládaný z několika příběhů, který diváka přivede k bláznovství," řekl muzikant.

"Stát jako hvězda na pódiích, to nikdy nebyl jeho cíl. Nikdy jsem se nechtěl stát slavný. Nikdy jsem se nechtěl stát raperem. Jen jsem chtěl dělat hudbu s kamarády," říká hudební skladatel hitů a interpret, který se občanským jménem jmenuje Carlo Waibel a svůj soukromí život chrání za pandí maskou, když veřejně vystupuje jako Cro. "Masku nikdy neodložím. Je největší štěstí na světě. Miluju, že nikdy nebudu poznat. Po koncertě můžu masku sundat a volně běžet domů. Justin Bieber tohle nemůže, asi kvůli tomu tak často ztrácí nervy. Maska mě chrání, aby se ze mě nestal hajzl."

V rozporu s tím Cro řekl v naději, že se jeho maškaráda může stát brzy minulostí. Na otázku, zda ve 30 letech bude ještě chtít vystupovat se svými hity jako "Easy", řekl: "Ne. Už by to nebylo autentické. Pak se budu muset objevit úplně nově. Teď mi je 26. Za čtyři roky je Cro, tak jako je teď, historie."

Celé interview s Croem najdete v novém čísle Playboye. Od 6. října v prodejnách nebo si ho můžete objednat zde.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Howardnoill Howardnoill | Email | 15. february 2017 at 2:34 | React

Lose up to 23 pounds of pure body fat in just 3 weeks!, how did i do that?
The 3 Week Diet is an extreme rapid weight loss program that can help you lose up to 23 pounds of pure body fat in just 3 weeks! Get your customized diet plan from our official website and find out which foods you should be eating if you want to burn your belly fat away fast! Created by acclaimed personal trainer and nutritionist Brian Flatt, The 3 Week Diet is 100% guaranteed to deliver results!
look great? dont waste your time! lets do this, join with us and bet back your beautiful body at here:

http://tiny.cc/3WEEK4DIET

Thank you

2 Business School Application Essay Services Business School Application Essay Services | Email | Web | 17. march 2017 at 15:41 | React

This is a display of real quality and reliable products. This show is arguably one of the best articles for the people who want to discover themselves. I hope that the author will keep us posted with such nice products and content. I am obtained very new and valuable content.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement